8 Ekim 2014 Çarşamba

Hi! School - Love On
Dizimiz her zaman ki gibi mükemmel denilecek kıvama getirilmiş.Senaryo çok güzel (tabi sonradan batırmazlarsa) Şu ana kadar 10 bölüm yayınlandı.Genellikle bitmiş dizileri seyrederim,bekleyemem gelecek yeni bölüm diye ama bu diziye dayanamayıp başladım. Çünkü baş rolde INFINITE' den Woo Hyun  ve Sungyeol oynuyor.Çevirilerde hızlı gelince çok da sıkıntı olmadı.Çok beğendiğim için hemen sizinle paylaşayım dedim. 
Dizinin konusuna gelecek olursam,ki geldim ;fantastik, romantik komedi türünde bir dizi.
  Esas kızımız bir melek.Azrail gibi göstermişler diyim.


 Bir gün esas oğlanımız, intihara meyillenmiş bir kızı kurtarmaya çalışıyor (arkadaşı ,utandığı için intahar ediyor Woo Hyun yüzündenmiş gibi olduğu için onu ikna etmeye çalışıyor deyse böyle biri değil biraz vurdumduymaz)
Bu arada da bizim meleğimiz onları izliyor çünkü ikisinde biri ölecek oda ruhunu götürecek,dizi izler gibi izliyor.Sonunda Woo Hyun düşüyor ama düşemiyor çünkü meleğimiz onu kurtarıyor.Ve kurtarması ile insan oluyor...
    Gerisini söylemem artık,oturun izleyin.
Amaa Birkaç Replik Verebilirim..Çook tatlı yaaa...Burada yıkıldım özellikle :D


Şunu da söylemezsem içimde kalır başrol oyuncusu (kız) 2000 doğumluymuş. İnanabiliyor musunuz ? Küçücük yaşınla orda ne işin var otur okuluna filan git demi? 
  Ama kız gerçekten büyük gözüküyor arkadaşlarıma sorduğumda içlerinden 35 diyen bile çıktı :) O da fazla abarttı ama yani bilemiyorum kıskanıyor muyum ne :) Yinede kızın hakkını yememek lazım çok iyi bir oyunculuk sergilemiş .Not = görseller alıntıdır.2 yorum:

  1. Kız 2000'li ben 99'luyum. Bir kıza bakıyorum bir de kendime. Sonra ben hatayı nerede yaptım diye soruyorum :((((

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben ben... ben ne yapayım :( İnsanın içi acıyor, bazı kicibeler çok şanslı işte yapacak bir şey yok :..(((

      Sil

Benimle yorumlarınızı ve istelerinizi paylaşın

Benimle yorumlarınızı ve istelerinizi paylaşın