8 Kasım 2014 Cumartesi

KORE'DEN ALIŞVERİŞ  
Bir önceki yazım da bahsetmiş olduğum         (okumadıysanız butaraftan ) Kore'den alışveriş sitesini açıklıyorum ''http://www.bornprettystore.com/''.Bu siteyi sizle paylaşmadan önce bir çok araştırma yaptım ve oldukça güvenli olduğunu keşfettim.Sitede benden başka her şey var gibi gözüküyor doğrusu.Site ağırlıklı olarak moda ve makyaj üzerine alışveriş yapabileceğiniz bir site.Ve bu aralar alışveriş yapmanın tam zamanı çünkü 4.yıllarını kutluyorlar ve tüm ürünlerde %80'e varan bir indirim mevcut.

 Sitede benim hoşuma giden ürünleri fiyatları ile paylaşmak istiyorum:
                                       
Aşağıda görmüş olduğunuz meşhur BOF kolyesi.Bu kolyeye sizde sahip olabilirsiniz.                                                                                                            USD $3.11 $3.89  
$3.21$4.28the heirs rüya kapanı                                    $2.61$3.73            
  
 
   $1.98$5.83 DAHA FAZLASI İÇİN   http://www.bornprettystore.com/
BENDEN BU KADAR...

4 Kasım 2014 Salı

KORE'DEN MERAK ETTİKLERİMBundan sonra her ay Kore'den merak edilenler hakkında bir köşe ayırmaya karar vermiş bulunuyorum.

BU AYIN KONUSUUUUU: KORE'DEN  ALIŞVERİŞ YAPMAK

Açıkçası daha önce kore'den online alışveriş yapmış değilim fakat siparişimi verdim yakında gelecekler.
 Kore'den alışveriş yapmak öyle zor değil.Diziler de gördüğümüz sevimli hoş şeyler bizde de olsun diyorsanız uzak doğu'dan online alışveri tavsiye ederim.
  Yakın da numuneler gelecek ondan sonra hem ürünlerin tanıtımını hem markayı hem de size özel indirim kuponunu sizlerle paylaşacağım 
Takipte kalın.... 


Benimle yorumlarınızı ve isteklerinizi paylaşın

Benimle yorumlarınızı ve isteklerinizi paylaşın