26 Kasım 2014 Çarşamba

KORE'DEN SÜRPRİZİM VARmushroomemoticonSizlere daha öncede binlerce kez bahsetmiş olduğum born pretty'den siz değerli okuyucularım için indir kodu koparmayı başardım : ) Born pretty sitesine giriyorsunuz alışverişinizi yapıyorsunuz ve alışverişi tamamlayıp ödemeye geçtiğiniz zaman yukarıda görmüş olduğunuz KORT10 kodunu ''cupone code'' yazan yer yazıyorsunuz ve alışverişinize %10'luk bir indirim uygulanıyor.


born pretty için: ding dong
daha önceki yazım için ding dong
pandaemo Bir daha ki yazımda görüşmek üzere...25 Kasım 2014 Salı

MY LOVELY GIRLBu sıralar maalesef ki sınav stresiyle yanıp tutuştuğum için size çok zaman ayıramasam da  yeni bir dizi ile karşınızdayım.

    Diznin  klasiklere benzemeyen bir konusu var.Ve bu dizi idol kaynıyor...
 pandaemo    Daha önce INFINITE hayranı olduğumu şuradaki yazım da belirtmiştim.Ve bu dizimizde INFINITE'yi konun içine almış. Eeeee o zaman ben bu diziyi sevmiyim de ne yapıyım. 

Dizi de asıl kızımızın ablası ile asıl erkeğimiz sevgiliymiş.Ama asıl kızımızın ablası ölüyor. Ve olay bundan sonra başlıyor. Ne kız ablasının sevgilisini tanıyor ne de oğlan kızın sevgilisinin kardeşini olduğunu biliyor. 

Peki öğrenebilecekler mi?
Aralarında bir aşk başlayacak mı?


Tabi ki bunları söylemeyeceğim açın kendiniz izleyin : )

BU GÖRDÜKLERİNİZ OYUNCU KADROMUZ OLUYOR

pandaemo  Son olarak neden benim bitecik MYUNG SOO'm ikinci erkek! Çocuk bi baş rol olamadı kardeşim nedir bu çektiği!

mushroomemoticonAz kalsın unutuyordum  sizce de konusu Türk  Filimlerine  çok benzemiyor mu?


pandaemo Benden bu günlük bu kadar görüşürüz ....


Buradan sonrası güncellenmiştir... Tamamını izledikten sonraki yorumlarım: 

Açıkçası başta L ve Rain olduğu için dizi beni çekmişti ama sonra dizi acaba dizi izlenebilir mi? diye düşündüğümde benim diziyi izlemek için tek sebebimin L 'yi görmek olduğunu fark ettim.
   Bu dizide oyuncuların biraz  harcandığı kanasına vardım. Maalesef ki Rain'in bu dizideki rolüyle oyunculuk hayatını bitirebileceğini düşünüyorum. 
    Bekliyin! bu kadarı da biraz ağır kaçtı. Tamam dizi çook güzel değil ama bu kadar kötüde değil. Siz bana bakmayın ben kendi tezimi çürütür çürütür pişirir tekrar yerim :)

 Dizi güzel miydi?  Dram sevenler için evet , benim için belki.

Hızlandırılmış bir yorum olduğu için düzgün yazamadıysam da idare ediverin:)Benimle yorumlarınızı ve istelerinizi paylaşın

Benimle yorumlarınızı ve istelerinizi paylaşın