9 Temmuz 2015 Perşembe

İnfinite'den Yeni Bir Teaser Daha !
2 gün önce İnfinite ' nin comeback teaserını yayınladığını şuradaki yazımda heycanlı bir şekilde anlatmıştım. Albümde 5 şarkı olucağanı söylemiştim fakat woollim iki gün boyunca yine gece vakitlerinde bu albüme 2 şarkı daha ekledi, navera özel teasar yayınladı veeeeee bu gün az önce yeni bir teaser daha yayınladı. Bad bad bad girl diye bir melodisi var ki dilimden düşmüyor.

Bu videoda 360 VR tekniği kullanılmış. Bu bilgiye sahip olmadan izlediğim için videoyu izlerken ; ben telofonu hareket ettirdikçe videonun da hareket ettiğini gören ben ağzımın iki metre açılmasına engel olamadım. Şu an bile hala olayın etkisnden çıkamadım. Woollimin amacı biz inspiritleri  kalpten götürmek onu anladık zaten  ama neyse uzatmayacağım ve sizi video ile baş başa bırakacağım.


 izlerken ben :)
Teaserlar gelmeye devam ederse güncelleme yaparım ancak gelmezse 13 Temmuz da MV gelince yazısını paylaşırım, anyong  :)
6 Temmuz 2015 Pazartesi

INFINITE GERİ DÖNÜŞ TEASERINI YAYINLADIInfinite comeback albümü Reality 'nin tarihini 13 temmuz olarak belirlemişti ve yavaş yavaş resimlerle şarkıları bize öğretirken ansızın az önce Bad şarkısının teaserı geldi. Tam da ne kadar kaldı diye hesaplıyodum.Hala şokta olduğum için konuya nerden başlayacağımı şaşırdım biliyorum . Şimdi her şeyi teker teker açıklıyorum :

- Woollim Ent. (Infinite'nin şirketi ) geçen günlerde üstte gördüğünüz fotoğrafı yayınlayıp yeni albümün adının Reality olucağını açıkladı ve geçen 5 gün boyunca, her gün ; gece 1 gibi albümdeki şarkıları yayınladı.

-Şarkılarımız şu şekilde :

- Infinite betting
- Bad
- Foot Step
- Moonlight
-  Standing Face to Face

Teaser şu ana kadarkilerden çok farklı geldi ve tabiki muhteşem özelliklede Hoya' nın bir anda aynaya bakarken L olması , mest oldum resmen. Şu an daha fazla saçmalamadan sizi teaserla baş başa bırakıyorum ; )

Bol bol izleyin ! ♡♡♡♡♡♡♡

5 Temmuz 2015 Pazar

Çekiliş Sonucu


Aslında  ben  tam 1 Temmuz gecesi çekilişi yaptım kazananı belirledim mail attım ancak önce kazanan benimle iletişime geçsin sonra kazananı blogda yayınlarım diye düşündüm ancak kazanan arkadaş bana geri dönmedi sonra ben çekilişi tekrar yaptım ancak yedek talihlimizde bana geri dönmedi. Artık anlayacağınız üzere irtibarım iki paralık oldu x_x
   Ve ümidi kesmiş bir şekilde üçüncü talihliye de mail attım ve bana  hemen geri döndü  :)

Kazanan : Sevda Hanım
Bu olaydan sonra nasip, kısmet  olayına gerçekten inanmaya başladım  x)


Neyse kazananı kutluyorum : ) Gerçekten isteyen birine gitmesine sevindim.Görüşmek üzere : )

Benimle yorumlarınızı ve istelerinizi paylaşın

Benimle yorumlarınızı ve istelerinizi paylaşın