16 Ekim 2016 Pazar

Tonymoly Tomatox Magic White Massage Pack/ Asya Tarzı Kozmetik Merhabalar efendim, bir önceki yazımı hatırlarsınız koreden alışveriş hakkında bazı konulara değinmiştim. Size önerdiğim sayfalardan biri olan Asya Tarzı Kozmetik sayfasının Tonymoly markasına ait beyazlatıcı ve nemlendirici maskesini deneyimledim. Sizlerden de merak edenlerin merakını gidereceği bir yazı olmasını umuyorum.

 Öncelikle sayfadan bahsedecek olursam, özellikle Kore ya da Asya da ün kazanmış markaların ürünlerini getirerek satış yapıyorlar. Kendileri, sattıkları ürünler gibi çok tatlı ve samimi insanlar :)  Genel olarak paylaşımlarını incelediğimde başka insanların da böyle düşündüğünü görmüş oldum. Her ürün hakkında da yeterince bilgi sahibi olduklarını düşünüyorum bu yüzden size iyi bir şekilde yardımcı olacaklardır.

                         
      Bu sevimli not bile ilgilerinin bir kanıtı bence.   
 Çalışma şekilleri ise şöyle; Onlarla iletişime geçerek satın almak istediğiniz ürünü söylüyorsunuz, onlar da ürünün gelme süresi olan 15-25 gün içerisinde ürünü temin edip size ulaştırıyorlar. Bunun yanında sayfanın iki güzel yanı var; ilki fiyatları uygun. Başka sayfalarla kıyasladığım zaman kısmen en uygun fiyatla satanın onlar olduğunu gördüm. İkincisi ise kapıda ödeme var. Benim için çok bir şey fark etmese de biliyorum ki bir çok insan bu özelliği arıyor. Şu dönem de zaman zaman tatsız olaylar yaşandığından dolayı gördükten sonra parasını ödemek elbette daha mantıklı geliyor.Ancak sayfanın paylaşımlarından gördüğüm kadarıyla bir çok insan iyi niyeti kötüye kullanarak önce tutarı fazla olan ürünleri sipariş edip sonra ürün ellerine ulaşmak üzereyken "üzgünüm alamam iptal edin, ailem izin vermedi" gibi sebeplerle insanları mağdur etmişler, ben bile sadece okuduğum zaman kötü oldum bir de onları düşünün ve emin olduktan sonra sipariş verin.
                             

                        
 Ürüne geçeyim artık Tonymoly Tomatox Magic White Massage Pack :
Cildi beyazlatma, nemlendirme, arındırma, koruma özelliklerini size vaat ediyor içindeki meyve özleri ve diğer karışımları ile de bu vaatlerini gerçekleştirdiğini söylüyor.
                       
                           
Öncelikle ambalaja bayıldım. Sayfadaki tüm ürünleri sadece ambalajı için bile alabilirsiniz. Annem gördüğünde dedi ki "sen bunu bana ver bundan iki üç tane daha alalım biblo yapalım. Millet nar koyuyor bizde domates koyarız"  :D :D

Kapağını açtığınız da ise sizi aşağıdaki resimde ki gibi bir manzara karşılıyor.
         
            
  İçinden size yardımcı olacak tatlış bir de spatula çıkıyor.

Peki nasıl kullanılır?
 Cildinizi temizledikten sonra ürünün yanında gelen spatulası ile uygun miktarda tüm cildinize uygulayıp, 1-2 dakika boyunca masaj yaparak tüm cildinize yayın. 5-10 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayın. Haftada 2 veya 3 kez kullanımı uygunmuş (Bence bir ya da iki yeterli olacaktır).
 Kullanım talimatlarına uyarak maskeyi yüzüme uyguladım. Ve özellikle burun kısmına biraz fazla masaj yaparak uyguladım ki peeling etkisi yapsın, gerçekten de öyle oldu. Yüzümü yıkadıktan sonra cildimin tonu gerçekten açıldı ve özellikle siyah noktalarım neredeyse kayboldu.
 Ama o kayboluş çok uzun sürmedi sadece rengini açtığı için yok olmuş gibi gözüktü galiba. 1 saat kadar sonra yine belirdiler ama gözeneklerimin içinin boşaldığını fark ettim ( belirgin olan siyah noktalar yoktu). Bir sonraki kullanımım da önce burun bandı kullandım, burun bandı  siyah noktaları üste çıkardı sonrasında maskeyi kullandım, gerçekten gözle görülür bir sonuç elde ettim. Ürün vadettiği gibi tonunuzu yavaş yavaş kullandıkça açıyor. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve etkisinden memnunum. Böyle bir ürün arıyorsanız bu ürünü bir deneyin derim. Bunun yanında cildime vadettiği nemi de verdi. Özellikle kullandıktan hemen sonra cildim yumuşacıktı ve bir iki gün korudu nemini. Ürünün siyah noktalarla ilgili bir vaadi olmamasına rağmen, siyah noktalarıma da çok iyi gelmiş oldu böylece ekstra bir özellik deneyimlediğim için daha da memnun kaldım. Son olarak hafif ve hoş bir kokusu var ;)

Kısaca ürünü ve sayfayı sevdiğimi yeterince gözünüze soktum sanırım :D Asya Tarzı Kozmetik sayfasından alışverişlerim devam edecek diye düşünüyorum.  Siz de bu ve diğer ürünlere bakmalısınız : )
Asya Tarzı Kozmetik sayfasına da teşekkürlerimi ileterek yazımı burada sonlandırıyorum .
Sevgiler ♡

Benimle yorumlarınızı ve isteklerinizi paylaşın

Benimle yorumlarınızı ve isteklerinizi paylaşın